Lajme

Haliti- VV-së: Na keni lodhë me këtë ç’kapjen e kapjen

Haliti- VV-së: Na keni lodhë me këtë ç’kapjen e kapjen
10:57 | 17 Qershor 2021

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti ka kërkuar nga Lëvizja Vetëvendosje, që të punojnë e të mos flasin për ç’kapjen e kapjen e shtetit.

Sipas tij, kushdo që e ka shkelë ligjin dihet se çfarë masa duhet të merren, përcjell FrontOnline.

“Ju si Qeveri e partisë së Lëvizjes Vetëvendosje na keni lodhë me këtë ç’kapjen e kapjen. Zbatoni ligjet, s’keni nevojë me ç’kap kurgjo. Kush e ka shkel ligjin dihet çfarë masa duhet të merren ndaj tyre, mos e vazhdoni lojën ose fushatën elektorale te opozitës, tash keni përgjegjësi tjera se tani jeni Qeveri”, ka thënë Haliti./FrontOnline

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera