[wp-story]

Lajme

Hajnat thyejnë shtëpinë e ministrit Pal Lekaj

Hajnat thyejnë shtëpinë e ministrit Pal Lekaj
16:13 | 16 Janar 2020

Persona të panjohur kanë thyer shtëpinë e ministrit në detyrë të Infrastrukturës, Pal Lekaj.

Burimet e IndeksOnline brenda policisë kanë thënë se persona të panjohur kanë depërtuar brenda shtëpisë së Lekajt nga kanë vjedhur gjësende me vlerë.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për këtë rast.

Deri të enjten pasdite nuk është raportuar për persona të arrestuar./Front Online/

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera