Kronika

Hajnat shkatërrojnë me eksplozivë një bankomat në Drenas

Hajnat shkatërrojnë me eksplozivë një bankomat në Drenas
10:00 | 03 Korrik 2020

Një bankomat në Drenas është shkatërruar me eksplozive të enjten herët në mëngjes.

Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh.

Bankomati është shkatërruar nga katër persona të cilët edhe kanë ikur.

“Është raportuar se katër person-a të panjohur duke përdorur mjetë eksploziv e kanë dëmtuar-shkatërruar bankomatin e një banke dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Njësitë relevante policore , një zyrtar i bankës dhe njësiti i sigurimit privat kanë dalë në vendin e ngjarjes”, thuhet në raportin e Policisë.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera