×
 • Kronika
 • Kronika

  Hajnat shkatërrojnë me eksplozivë një bankomat në Drenas

  FrontOnline
  03 Korrik 2020

  Një bankomat në Drenas është shkatërruar me eksplozive të enjten herët në mëngjes.

  Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh.

  Bankomati është shkatërruar nga katër persona të cilët edhe kanë ikur.

  “Është raportuar se katër person-a të panjohur duke përdorur mjetë eksploziv e kanë dëmtuar-shkatërruar bankomatin e një banke dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Njësitë relevante policore , një zyrtar i bankës dhe njësiti i sigurimit privat kanë dalë në vendin e ngjarjes”, thuhet në raportin e Policisë.

  FITO 10.000 EURO ME PAKO PREMIUM PLUS!
  Nga Rubrika
  Kronika23 Shtator 2023
  Është grabitur një punëtor i një poste të shpejtë në Pejë, i cili ka raportuar se i është vjedhur çanta me rreth...
  Kronika23 Shtator 2023
  Dy vajza të mitura janë rrahur nga dy të tjera në fshatin Kovragë të Istogut. Policia ka bërë të ditur se sipas...
  Kronika23 Shtator 2023
  Është arrestuar një person në Pejë, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë psiqike ndaj babait të tij. Policia ka bërë...
  Të tjera
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  “Sanksionet e reja kundër Rusisë nuk janë të nevojshme, sepse ato i shkaktojnë më shumë dëm Evropës sesa Rusisë”. Kështu u shpreh...
  Ekonomi23 Shtator 2023
  161.6 milionë euro është rritja e depozitave të klientëve në bankat komerciale vendore për muajin gusht. Kjo ka çuar në total vlerën...
  Sport23 Shtator 2023
  Superliga e Kosovës në basketboll vazhdon sot me ndeshjet e radhës në kuadër të javës së parë. Këtë të shtunë në program...
  Kronika23 Shtator 2023
  Ka vdekur njëri nga dy të plagosurit në Rahovec të cilët u qëlluan me armë zjarri katër ditë më parë. Lajmin për...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Tetë trupa të pajetë janë gjetur në ditët e fundit në Parkun Kombëtar El Veladero në Meksikë. Njoftimi u dha dje në...
  Lajme23 Shtator 2023
  Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka kritika të mëdha për mënyrën se si po zhvillohet dialogut me Serbinë. Ai i tha ...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.