Gjuha:
×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Hajnat hynë në një shtëpi në Vushtrri, vodhën stoli ari

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Bruznik të Vushtrrisë, persona të panjohur kanë hyrë në një shtëpi ku kanë vjedhur stoli ari.

  Nuk raportohet për ndonjë të arrestuar, policia po merret me rastin.

  Njoftimi i plotë i policisë:

  VJEDHJE E RËNDË/Fsh. Bruznik, Vushtrri 16.11.2020 – 18:30-18:50. Ankuesi mashkull kosovar raporton se persona të pa njehur kanë hyr në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur stoli ari. Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes.

  1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj
  Nga Rubrika
  Lajme23 Mars 2023
  Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri, tha se nuk dëshirojnë ta vazhdojnë debatin në Kuvend pa prezencën e kryeministrit Kurti....
  Lajme23 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshimtë. Sipas njoftimit për media theksohet se pasditen e djeshme në stacionin policor në...
  Lajme23 Mars 2023
  Kryeministri Albin Kurti sërish e ka lëshuar sallën e Kuvendit. Sigurisht dalja e tij nuk u pritë mirë nga opozita, por kreu...
  Të tjera
  Lajme23 Mars 2023
  Wurz Design kompani e njohur për projektimin e Qendrave të Trajnimit për Siguri Rrugore, qendra që tashmë i ka ndërtuar në pjesën...
  Bota/Rajoni23 Mars 2023
  Një urdhër-arresti është lëshuar kundër Vladimir Putin nga Gjykata Ndërkombëtare Penale (ICC), që do të thotë se presidenti rus do të arrestohet...
  Lajme23 Mars 2023
  Dragan Kovaçki nga VMRO-DPMNE thotë se para 10 ditëve në Kosovë janë arrestuar agjentë të shërbimit të inteligjencës ushtarake të Maqedonisë. Kovaçki...
  Lajme23 Mars 2023
  Kryeparlamentari Glauk Konjufca ia ka dhënë një vërejtje nënkryetarit të Kuvendit, deputetit të LDK-së, Kujtim Shala, i cili shau pak para se...
  Lajme23 Mars 2023
  Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, para Komitetit të Senatit është pyetur edhe për marrëveshjen e fundit mes Kosovës dhe Serbisë nga...
  Vip23 Mars 2023
  Cameron Diaz nuk do të kthehet më në Hollywood pasi njerëzit e afërt të saj kanë zbuluar se ajo nuk mund të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.