Kronika

Gruaja ngacmohet seksualisht nga një burrë në Lipjan

Gruaja ngacmohet seksualisht nga një burrë në Lipjan
09:49 | 23 Qershor 2022

Një grua nga Lipjani ka njoftuar policinë se është ngacmuar seksualisht nga një burrë dhe është kanosur.

Sipas raportit të policisë, në lidhje me rastin është konsultuar prokurori, me vendim të së cilit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera