Kronika

Gruaja nga Prizreni raporton se i është zhdukur burri që nga 8 korriku

Gruaja nga Prizreni raporton se i është zhdukur burri që nga 8 korriku
13:43 | 18 Korrik 2020

Një grua nga Prizreni ka raportuar në Polici se i është zhdukur bashkëshorti që nga data 8 korrik, raporton Express.

Deri tash, nuk dihet asgjë për vendodhjen e tij.

“Rr. Albrim Fanaj, Prizren (DM:787-730) 08.07.2020 – 13:00. Më 17.07.2020 Ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raport.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera