Kronika

Gruas nga Peja i zhduket bashkëshorti, lajmëron policinë

Gruas nga Peja i zhduket bashkëshorti, lajmëron policinë
09:51 | 14 Shtator 2021

Një grua nga Peja ka lajmëruar policinë se i zhdukur bashkëshorti, raporton Front Online.

Ajo thotë se ai është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Pejë 13.09.2021 – 05:00. Ankuesja femër kosovare ka informuar se bashkëshorti i  sajë  kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend-ndodhja e tij. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin./Front Online/

 

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera