[wp-story]

Bota/Rajoni

Gruaja i pret organin gjenital bashkëshortit, e kuptoi se po e tradhtonte

Gruaja i pret organin gjenital bashkëshortit, e kuptoi se po e tradhtonte
00:23 | 27 Tetor 2020

Kur u pyet nga komshinjtë pse e bëri këtë, ajo u përgjigj se “Bibla thotë të presim çdo gjë që mund të mëkatoj”.

Një grua e moshës së mesme i preu burrit të vet organet gjenitale pasi kuptoi se ai e kishte tradhtuar, raporton “DailyStar”.

Viktima është në gjendje jo të mirë pas tentativës së gruas, transmeton lajmi.net

Sipas raportit të policisë, ajo e sulmoi në orët e hershme të mëngjesit dhe viktima e mbrojti veten dhe gruaja pësoi një plagë joserioze gjatë kësaj.

Ajo ishte e tërbuar kur e kuptoi se burri i vet kishe qenë duke e tradhtuar dhe e kishte lënë shtatzënë “të dashurën” e vet.

Të parët në vendngjarje ishin komshinjtë që dëgjuan britma dhe zhurma dhe vrapuan të shikojnë se çfarë kishte ndodhur.

Detaje të mëtutjeshme nuk janë dhënë nga policia.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera