Lajme

Gruaja e Gjokoviqit vjen në Kosovë, do të shpërndajë ndihma nëpër manastire

Gruaja e Gjokoviqit vjen në Kosovë, do të shpërndajë ndihma nëpër manastire
21:47 | 18 Shtator 2021

Gruaja e tenistit serb, Novak Gjokoviq, Jelena Gjokoviq, këtë të shtune ka mbërritur në qytetin e Graçanicës së bashku me Mohandjin.

Jelena Gjokoviq, e cila është drejtoresh e Fondacionit Novak Gjokoviq së bashku me Mohandji nga Fondacioni Mohandji do të vizitojnë manastiret në Kosovë dhe do të dorëzojnë ndihma humanitare, shkruan Kossev.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera