Sport

Grezda për Dakun: Bravo, djali im i dashur

Grezda për Dakun: Bravo, djali im i dashur
09:01 | 20 Shtator 2021

Mirlind Daku ka shënuar dy gola në fitoren 3-2 të Osijekut në ligën kroate.

Këtij suksesi i është gëzuar edhe Eros Grezda.

“Bravo, djali im i dashur”, ka shkruar Grezda për Dakun në rrjetet sociale.

May be an image of playing a sport and screen

Ndërkohë, dyshja kanë ndërtuar miqësi të mirë për disa muaj sa ishin bashkë te klubi kroat.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera