[wp-story]

Vip/Kultura

Gresa sapo doli nga frizerja, po duket si kukull me këto kaҫurrela të bukura

Gresa sapo doli nga frizerja, po duket si kukull me këto kaҫurrela të bukura
21:29 | 29 Qershor 2020

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar.

Ajo po komentohet shumë sidomos për jetën pas martesës, shkruan ORAinfo.

Gresën e gjejmë gjithmonë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka pubikuar një pamje ku shihet se sapo është rregulluar tek frizerja dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera