Sport

Greqia dyfishon epërsinë

Greqia dyfishon epërsinë
22:00 | 06 Shtator 2020

Greqia e ka dyfishuar epërsinë ndaj Kosovës.

Dimitris Siovas (50’), lojtar që u inkuadrua në fund të pjesës së parë, realizoi nga afërsia për 2:0.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera