Lajme

Gratë nga Shqipëria që u martuan në Kosovë

Gratë nga Shqipëria që u martuan në Kosovë
12:39 | 14 Tetor 2020

Ish-ambasadorja e Kosovës në Itali, Alma Lama ka kaluar një mbrëmje të bukur me disa gra shqiptare të cilat janë martuar në Kosovë.

“Nje falenderim edhe per Ambasaden shqiptare qe na mblodhi”, ka shkruar Lama në Facebook.:

Postimi i plotë:

https://www.facebook.com/alma.lama.9/posts/2072537676214061

 

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera