[wp-story]

Lajme

Grabitje në një lokal në Prishtinë, policia jep detaje

Grabitje në një lokal në Prishtinë, policia jep detaje
23:05 | 03 Mars 2021

Një grabitje ka ndodhur në një lokal në lagjen “ Dardania”, shkruan Front Online.

Këtë e ka konfirmuar për Front Online, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, në rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

 

“Në ora 21:44, policia është njoftuar për një rast grabitje. Grabitja ka ndodhur në një lokal në lagjen Dardania (mbi Kurriz). Njësitet policore kanë reaguar në rast dhe janë duke ndërmarrë veprimet policore që parashihen për raste të tilla”,  ka thënë Krasniqi.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera