×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Grabitje e armatosur në Lipjan

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  Një grabitje e armatosur ka ndodhur dje në Lipjan.

  Sipas policisë grabitja është kryer nga tre persona të maskuar e njëri prej tyre i armatosur.

  Policia është duke e hetuar rastin.

  “Lipjan 18.09.2023 – 02:17. Dy ankues kosovarë kanë raportuar se tre persona të maskuar njëri prej tyre i armatosur, nën kërcënim e armës u kanë grabitur para të gatshme dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, lidhur me rastin është informuar prokurori. Rasti nën hetime” thuhet në njoftimin e policisë.

  Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company
  Nga Rubrika
  Lajme26 Shtator 2023
  Ambasadori amerikan, Jeff Hovernier, në një konferencë për media ka thënë sot se sulmi terrorist i së dielës ishte shumë i madh...
  Lajme26 Shtator 2023
  Ambasadori amerikan, Jeff Hovenier, pas takimit që mbajti sot me presidenten Vjosa Osmani në Presidencë, është deklaruar para gazetarëve për ngjarjet e...
  Lajme26 Shtator 2023
  Ministri i Brendshëm Xhelal Sveçla ka folur në lidhje me situatën në veri të Kosovës, ku si pasojë e shkëmbimit të zjarrit...
  Të tjera
  Vip26 Shtator 2023
  Ish-ylli i WWE, Hulk Hogan u martua për herë të tretë gjatë fundjavës pasi kurorëzoi dashurinë me Sky Daily në Clearwater të...
  Lajme26 Shtator 2023
  Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka reaguar pas videos së publikuar nga ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla, ku...
  Lajme26 Shtator 2023
  Kryetari i NISMA-së, Fatmir Limaj, ka bërë të ditur se sot bashkë me bashkëpuntoriët e tij ka ngushëllyer familjen e heroit më...
  Sport26 Shtator 2023
  Nico Williams është bërë një nga emrat më të lakuar nga top klubet evropiane. Sulmuesi i talentuar spanjoll është futur në vitin...
  Vip26 Shtator 2023
  Efin do të kishim mundësi ta shihnim edhe në filmin “Në kuadër të dashuri” të luajë krah Olta Gixharit dhe Luiz Ejllit,...
  Lajme26 Shtator 2023
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar sot pasi Beogradi zyrtar ka shpallur të mërkurën ditë zie, pas sulmit terrorist në Kosovë,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.