[wp-story]

Kronika

Grabitje e armatosur në fshatin Besi të Prishtinës

Grabitje e armatosur në fshatin Besi të Prishtinës
11:08 | 22 Shkurt 2021

Dy meshkuj kanë raportuar në polici se derisa ishin në lokalin e tyre kanë hyrë dy persona të dyshuar të maskuar dhe armatosur,  duke i kanosur viktimat kanë arritur që me forcë t’ju marrin-grabisin para të gatshme dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin, ndërsa është informuar edhe prokurori.

Rasti ka ndodhur në fshatin Besi të Prishtinës.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera