Vip

Gold AG ndan një fotografi nga fëmijëria

Gold AG ndan një fotografi nga fëmijëria
11:06 | 13 Shtator 2020

Reperi i njohur nga Presheva, Arian Agushi – Gold AG, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Artisti falë muzikës dhe projekteve të veçanta që sjell ka arritur të grumbullojë fansa gjithandej trojeve shqiptare.

Ai ndan me fansat fotografi e video të ndryshme, ndërsa së fundmi ka publikuar një imazh para fillimit të klasës së parë.

Në foton e shpërndarë me 647 mijë ndjekësit, krijuesi i hitit “Prishtina” duket po i njëjti sikurse tani.

Megjithatë, reagimet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet dhe fotografia mori mbi 11 mijë pëlqime.

“Fotografia për librezën e klasës së parë 1993”, ka shkruar ai.

https://www.instagram.com/p/CFDVt3DFeeV/?utm_source=ig_embed

Ndërkaq, 34 vjeçari këto ditë ka qenë në pushime në Turqi bashkë me gruan e tij, doktoreshën e estetikës, Ermira Shkodrën.

Të njëjtit kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në muajin qershor.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera