Kupa e Botës

Golat më të bukur të botërorit: Shikoni “perlat” më të mira të “Katar 2022”

Golat më të bukur të botërorit: Shikoni “perlat” më të mira të “Katar 2022”
09:36 | 08 Janar 2023

Tifozët e futbollit e shijuan shumë periudhën nga 20 nëntori deri më 18 dhjetor të vitit të kaluar.

Në Katar, në atë kohë, u zhvillua Kupa e Botës, shkruan FrontOnline.

Pamë futboll fenomenal për më shumë se tre javë e më pas “qershia mbi tortë” ishte finalja spektakolare mes Argjentinës dhe Francës.

Gjatë kësaj kohe ishim dëshmitarë të shumë golave spektakolarë, aksioneve dhe asistimeve.

Tashmë është të vështirë ta zgjedhim golin më të bukur, por më poshtë gjeni top-pesë “kryeveprat” e këtij botërori./FrontOnline/

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera