Kronika

Goditet nga një plumb qorr derisa punonte në serë

Goditet nga një plumb qorr derisa punonte në serë
14:38 | 04 Korrik 2020

Një femër ka pësuar lëndime të rënda në fshatin Greme të Ferizajt, pasi ishte duke punuar në kopsht (serë), ishte goditur nga një plumb qorr.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK , sipas mjekëve gjendja e saj shëndetësore është jashtë rrezikut për jetë.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera