Kronika

Gjuajtje me kallash, arrestohen dy burra në Podujevë

Gjuajtje me kallash, arrestohen dy burra në Podujevë
11:39 | 06 Korrik 2020

Policia në Podujevë ka arrestuar dy persona të cilët kanë shtënë me armë zjarri

Rasti ka ndodhur mesditën e së dielës në Podujevë, njofton policia në raportin 24 orësh.

Nga të dyshuarit është konfiskuar arma AK-47 me 24 fishekë dhe gjashtë gëzhoja.

Po ashtu bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

Të tjera