[wp-story]

Lajme

Gjuajtje me armë zjarri në Gurrakoc, Policia jep detaje

Gjuajtje me armë zjarri në Gurrakoc, Policia jep detaje
23:33 | 19 Prill 2021

Në Gurrakoc të komunës së Istogut janë dëgjuar gjuajte me armë zjarri, raporton Front Online.

Rastin për Front Online e ka konfirmuar Driton Rugova nga policia e rajonit të Pejës.

Rugova tha se nga këto shtëna nuk ka persona  të lënduar.

” Në ora 22: 30 minuta policia është  informuar se ka të shtëna me armë zjarri në fshatin Gurakoc, komuna e Istogut dhe me të marrë informatën menjëherë kanë dalë njësitë relvante në vendin e ngjarjes dhe fatmirësisht nga këto të shtëna me armë zjarri nuk ka pasur persona të lënduar.Policia është duke punuar intenzivisht për identifikimin dhe arrestimin e personave të dyshuar.” tha Rugova për Front Online.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera