Gjuha:
×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  Gjiganti i mobileve “Graniti” me super shoow room në Prishtinë

  FrontOnline
  21 Korrik 2020

  Fabrika për prodhimin e mobilieve “Graniti” nga Suhareka tashmë është ofruar afër qytetareve të Prishtinës duke hapur një super show room super modern të rrethi në Çagllavicë. Kuzhinat më moderne në vend, dhomat e gjumit e shumë çka tjetër të një cilësie të lartë në këtë shtëpi të mobilieve mund t’i gjeni me çmimet më të lira në treg.

  “Roma” njëra nga kuzhinat e shumta të prodhuara nga “Graniti” e dizajnuar me stil e plotëson ambientin tuaj ditor, e bën më të këndshëm për sy dhe shumë praktike për përdorim të përditshëm

  “Madrid” është një dhomë moderne gjumi e cila është dizajnuar nga dizajnerët më të mirë në vend, të cilat janë pjesë e fabrikës për prodhimin e mobilieve “Graniti” në Suharekë. Këtë dhe shumë dhoma moderne, klasike mund t’i gjeni të ekspozuara në show room  të rrethi në Çagllavicë

   “Luka” është emri i garniturës super moderne të prodhuar nga gjiganti i mobilierisë kosovare “Graniti” në Suharekë, i cili po ashtu mund ta gjeni të ekspozuara në show room te rrethi në Çagllavicë. Po ashtu, edhe dhjetëra garnitura super moderne, inovative e klasike të prodhuara me kujdes deri në detajin më të vogël janë të domosdoshme për të përjetuar një rehati shpirtërore gjatë qëndrimit në shtëpi.

   

   

  BAD NEWS EAGLE BËJNË HISTORI NË LIGËN E LEGJENDAVE DHE DY FINALE FANTASTIKE BASKETBOLLISTIKE TREPÇA – PEJA
  Nga Rubrika
  Ekonomi05 Qershor 2023
  Janë bërë tre muaj prej kur Trusti është bllokuar në mungesë të anëtarëve të bordit të cilëve u ka skaduar mandati që...
  Ekonomi05 Qershor 2023
  Pesë dikastere të Qeverisë Kurti nuk kanë arritur asnjë rezultat sa i përket investimeve kapitale, në tre mujorin e parë të këtij...
  Ekonomi29 Maj 2023
  Partitë opozitare, Partia Demokratike e Kosovës (PDK) dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), kanë dhënë propozimet e tyre për pagën minimale....
  Të tjera
  Sport05 Qershor 2023
  Gjilani dhe Prishtina do të përballen sot në finalen e Kupës së Kosovës. Ndeshja fillon në ora 18:00 dhe do të zhvillohet...
  Lajme05 Qershor 2023
  Drejtori i Byrosë Kosovare të Sigurimit Sami Mazreku ka mirëpritur aksionin e policisë së Kosovës për heqja nga qarkullimi të automjeteve pa...
  Lajme05 Qershor 2023
  I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, dhe ai i Bashkimit Evropian për dialogun...
  Lajme05 Qershor 2023
  Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka folur sërish për situatën në veri. Një artikull për situatën e veriut i ka kushtuar edhe...
  Lajme05 Qershor 2023
  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha thotë se opozita po përpiqet ta rrëzojë Qeverinë Kurti. Basha ka publikuar një letër që Matthew...
  Lajme05 Qershor 2023
  Njohësi i marrëdhënieve ndërkombëtare, Dritëro Arifi, ka thënë se do të ketë sanksione shtesë ndaj Qeverisë së Kosovës, nëse nuk arrihet ndonjë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.