Bota/Rajoni

Gjermania shënon 442 raste të reja me COVID-19

Gjermania shënon 442 raste të reja me COVID-19
08:30 | 09 Korrik 2020

Gjermania ka regjistruar 443 raste të reja me koronavirus.

Gjermania ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit me COVID-19, raporton Reuters.

Numri i rasteve të konfirmuara të koronavirusit në Gjermani u rrit 442 në 197.783.

Të dhënat e Institutit Robert Koch (RKI) për sëmundje infektive treguan të enjten numrin e vdekjeve të raportuara, 12 në total 9.048.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera