[wp-story]

Lajme

Gjendet një person pa shenja jete në Prishtinë, Policia jep detaje

Gjendet një person pa shenja jete në Prishtinë, Policia jep detaje
10:25 | 31 Dhjetor 2020

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vetvrasjen në qendër të Prishtinës.

Flora Ahmeti zëdhënëse e Policisë për Rajonin e Prishtinës, ka thënë për FrontOnline se rreth orës 09:30 kanë pranuar informatën për një person pa shenja jete në rrugën “Garibaldi”, në Prishtinë.

“Rreth orës 09:30 kemi pranuar informatën për një person pa shenja jete në një objekt në rrugën ”Garibaldi” në Prishtinë.

Menjëherë njësia policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendngjarje, ku nga ekipi mjekësor është konfirmuar se personi (mashkull) është pa shenja jete”, ka thënë ajo.

Sipas saj, aktualisht hetuesit policor në koordinim me prokurorinë kanë nisur hetimin për rrethanat qe karakterizojnë ngjarjen./FrontOnline/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera