Kronika

Gjendet një person i vdekur në Prishtinë

Gjendet një person i vdekur në Prishtinë
19:53 | 23 Mars 2020

Një person është gjetur pa shenja jetë në Prishtinë.

Burime të Indeksonline mësojnë se viktima ka kryer vetëvrasje.

Derisa i njëjti dyshohet se është hedhur nga objekti i një spitali privat.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera