×
 • Kronika
 • Kronika

  Gjendet i vdekur një person në shtëpinë e tij në Pejë

  FrontOnline
  18 Nëntor 2021

  Një burrë është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Pejë.

  Siç bën me dije policia përmes raportit, ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

  Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

  Pejë, 17.11.2021 – 11:21. Është raportuar se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika18 Korrik 2024
  Policia e Kosovës kërkon ndihmë për identifikimin dhe kapjen e një personi, i cili dyshohet se ka kryer veprën penale të vjedhjes...
  Kronika18 Korrik 2024
  Pasditen e së mërkurës në Rahovec, një person me veturën të tij nga pakujdesia ka shkaktuar vetaksident trafiku, dhe si pasojë ka...
  Kronika18 Korrik 2024
  Një burrë ka njoftuar policinë në Prizren se persona të panjohuar ia kanë vjedhur veturën. Siç bën të ditur policia, rasti është...
  Të tjera
  Lajme18 Korrik 2024
  Aviacioni i SHBA-së nga Komanda Rajonale në Lindje e Forcave Kosovare të udhëhequr nga NATO ka ndihmuar sot Departamentin e Zjarrfikësve të...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Ish-presidenti amerikan, Barack Obama, privatisht ka shprehur shqetësime te demokratët lidhur me kandidaturën e presidentit Joe Biden, dhe Nancy Pelosi privatisht e...
  Lajme18 Korrik 2024
  Kryeministri Albin Kurti u ka bërë thirrje qytetarëve që t’i ndjekin udhëzimet zyrtare nga autoritetet e Kosovës pas ngjarjes së fundit në...
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Lajme18 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, është takuar me ambasadorin e ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier. Gërvalla tha se me Hovenierin...
  Lajme18 Korrik 2024
  Ardita Sinani do të votohet së shpejti për kryetare të Preshevës pas koalicionit me Partinë Demokratike Shqiptare (PDSH), raporton Front Online. Sipas...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.