[wp-story]

Kronika

Gjendet e vdekur një grua në banesën e saj

Gjendet e vdekur një grua në banesën e saj
12:03 | 05 Nëntor 2019

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj mëngjesin e sotëm. Vdekjen e saj e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Raportohet se në banesën e saj është gjetur pa shenja jete viktima femër K-Shqiptare. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raport./Front Online/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera