[wp-story]

Lajme

Gjendet e vdekur një femër në Suharekë

Gjendet e vdekur një femër në Suharekë
10:44 | 13 Janar 2020

Një femër është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Suharekë.Policia, vdekjen e saj e ka cilësuar të dyshimtë.

“Raportohet se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj viktima femër K/Shqiptare. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e saj”, njofton Policia e Kosovës.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera