Bota/Rajoni

Gjenden pa jetë në banesë nënë e bijë në Tiranë, dyshohet për vetëvrasje

Gjenden pa jetë në banesë nënë e bijë në Tiranë, dyshohet për vetëvrasje
20:39 | 02 Korrik 2020

Pas hedhjes nga kati i 5-të i një 36-vjeçare, një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet.

Nënë e bijë janë gjetur të pajetë në banesën e tyre në Kombinat.

Dyshohet se dyshja është vetëflijuar.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera