[wp-story]

Lajme

Gjenden dy personat e zhdukur në Shtrazë të Kaçanikut

Gjenden dy personat e zhdukur në Shtrazë të Kaçanikut
21:01 | 12 Janar 2020

Dy persona, një femër dhe një mashkull që u raportuan të zhdukur në malet e Kaçanikut, këtë të diel, janë gjendur.

Rastin e ka bërë të ditur, Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

Ai ka thënë, se gjendja e tyre është e mirë.

Siç ka njoftuar më herët Policia, rasti kishte ndodhur rreth orës 14:00.

Ata ishin pjesë e një grupi që kishin shkuar së bashku për “Hiking”, por që ishin ndarë duke mos u ditur fati i tyre deri në orën 20:00.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera