[wp-story]

Lajme

Gjashtë të vdekur e 363 raste të reja me COVID-19 të shtunën në Kosovë

Gjashtë të vdekur e 363 raste të reja me COVID-19 të shtunën në Kosovë
15:03 | 16 Janar 2021

Gjashtë raste të reja të vdekjes janë regjistruar në Kosovë në 24 orët e fundit.

Po ashtu gjatë kësaj periudhe janë shënuar edhe 363 raste të reja me COVID-19.

Kështu ka bërë të ditur IKSHPK-ja.

418 TË SHËRUAR DHE 363 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, January 16, 2021

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera