Kronika

Gjakovë: Theret me thikë një person, hetohet rasti

Gjakovë: Theret me thikë një person, hetohet rasti
09:27 | 25 Nëntor 2021

Mbrëmjen e së mërkurës një person ka pësuar lëndime të rënda trupore në rrugën “Vëllezërit Frashëri” në Gjakovë.

I njëjti është therur me thikë nga persona të dyshuar dhe të panjohur për të, njofton Klankosova.tv.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor dhe i njëjti sipas raportit mjekësor është jashtë rrezikut për jetë.

Lidhur me këtë rast në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës nuk raportohet për të arrestuar teksa rasti është në hetime.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera