Kronika

Gjakovë: Nëna e njofton policinë se i është zhdukur djali

Gjakovë: Nëna e njofton policinë se i është zhdukur djali
08:25 | 28 Nëntor 2022

Është zhdukur një person nga Gjakova është bërë e ditur nga nëna e tij.

Në raportin 24 orësh të policisë, bëhet e ditur se djali është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

 

Edoni largohet nga Big Brother VIP Kosova

Të tjera