Kronika

Gjakovë: Kapen në flagrancë tre persona duke vjedhur kabllo elektrike

Gjakovë: Kapen në flagrancë tre persona duke vjedhur kabllo elektrike
10:36 | 15 Korrik 2020

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës dje në Gjakovë.

Sipas njoftimit nga policia të dyshuarit ishin kapur në flagrancë duke vjedhur kabllo elektrike.

“Gjakovë 14.07.2020-13:00. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar pasi që të njëjtit janë kapur në flagrance duke vjedhur një kabllo elektrike të cilën e kishin nxjerr nga toka. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera