[wp-story]

Kronika

Gjakovë: Gruaja thërret policinë pasi vëllai i kërkoi para për narkotikë

Gjakovë: Gruaja thërret policinë pasi vëllai i kërkoi para për narkotikë
09:08 | 03 Maj 2021

Një grua në Gjakovë ka raportuar në polici se vëllai i saj i kërkoi të holla për të blerë narkotikë pasi që dyshohet se është konsumues.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes mirëpo nuk kanë arritur që ta gjejnë të dyshuarin.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti vazhdon të hetohet.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera