[wp-story]

Kronika

Gjakovë, e shfrytëzoi seksualisht viktimën femër, me premtim të rrejshëm të martesës

Gjakovë, e shfrytëzoi seksualisht viktimën femër, me premtim të rrejshëm të martesës
08:52 | 12 Janar 2021

Është arrestuar një person i dyshimtë në fshatin Brekos të Gjakovës, pasi që i njëjti ka shfrytëzuar seksualisht viktimën femër, me premtimin se me të njëjtën do të martohej.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar.

Rasti është duke u hetuar .

“NXITJA E AKTEVE SEKSUALE ME PREMTIM TË RREJSHËM TË MARTESËS

Fsh. Brekoc, Gjakovë 11.01.2021-21:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka shfrytëzuar seksualisht viktimën femër kosovare me premtimin se me të njëjtën do të martohej. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar. Rasti është duke u hetuar”.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera