Vip

“Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri”, Rita Ora uron 28 Nëntorin

“Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri”, Rita Ora uron 28 Nëntorin
12:45 | 28 Nëntor 2022

Shqiptarët kudo në botë po festojnë 28 Nëntorin.
Sot po festohet 110 vjetori i Shqipërisë dhe për nderë të kësaj dite, urime të shumta kanë ardhur nga figura të njohura.

Një urim ka ardhur edhe nga këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Artistja ka postuar një fotografi nga performanca e saj e fundit në Shqipëri gjatë shtatorit të këtij viti teksa shihet e veshur kuq e zi në skenë.

“Urime dita e flamurit Shqipëri”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazhit.

Si t’i përdorni radiatorët e ngrohjes që të kurseni deri në 25% të faturës së rrymës

Të tjera