Vip

Getinjo “thumbon” Loredanën?

Getinjo “thumbon” Loredanën?
21:34 | 29 Shtator 2022

Reperi i njohur, Getinjo përveç projekteve muzikore komentohet edhe për batutat dhe thëniet që herë pas here i poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, ai ka postuar një Instastory në të cilën shkruan “Mos i ruj paret, ruj njerëzit”, e cila është marrë nga ndjekësit si një “thumbim” për reperen e njohur, Loredana Zefi.

 

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera