[wp-story]

Lajme

Geti në drekë me të dashurin e Luanës

Geti në drekë me të dashurin e Luanës
18:06 | 05 Shtator 2019

Megjithëse moderatorja Luana Vjollca është munduar ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj me Krenar Çoçajn, Getoari s’ka mundur të mos tregojë herë pas here marrëdhënien e mirë që ka me baxhanakun e tij.

Shpeshherë Krenarin e kemi parë në poza me Getoarin dhe gjithashtu çiftet janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa shkonin me pushime së bashku.

Duket se veçse baxhanakë, Getoari dhe Krenari janë edhe shokë shumë të mirë, të cilët dalin edhe të pashoqëruar nga dy motrat Vjollca.

Së fundmi, ata janë fotografuar duke drekuar në një restorant në Tiranë, teksa ndodheshin edhe në shoqërinë e dikujt tjetër.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera