Vip

Gerard Pique është në një lidhje me një studente 12 vite më të re

Gerard Pique është në një lidhje me një studente 12 vite më të re
13:53 | 11 Gusht 2022

Gerard Pique thuhet se gjeti shpejt një dashuri të re pas ndarjes me këngëtaren Shakira dhe aktualisht është në një lidhje me një studente të quajtur Clara Chia Marti e cila është 12 vjet më e re, sipas mediave të huaja.

Clara, 23 vjeç, punon për Pique dhe burime pranë çiftit thonë se ata janë takuar prej disa kohësh, edhe pse nuk dihet nëse romanca e tyre ka nisur para apo pas ndarjes me këngëtaren. Studentja u takua me futbollistin teksa punonte në ngjarje në kompaninë e tij të prodhimit Kosmos.

“Ata heshtën për marrëdhënien e tyre, por të gjithë rreth tyre e dinë se çfarë po ndodh. Njerëzit i ndihmuan ta mbanin të fshehtë romancën e tyre dhe fshinë llogaritë e Clara-s në rrjetet sociale, në mënyrë që askush të mos gjente fotot e saj.

“Vetëm kjo i bën miqtë e Gerardit të mendojnë se ai në fakt është mjaft serioz për të”, tha një burim i afërt me Clara.

Kujtojmë se lajmi për ndarjen mes Piques dhe Shakirës, ​​të cilët kanë dy djem së bashku, u publikua në qershor. Futbollisti dyshohet se e ka tradhtuar këngëtaren me një bionde misterioze dhe ajo nuk e ka kapërdirë dot./FrontOnline/

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera