[wp-story]

Vip/Kultura

Genta po sjell duet me Feron

Genta po sjell duet me Feron
21:54 | 28 Dhjetor 2020

Këngëtarja Genta Ismaili dhe reperi Fero po sjellin duet.

Burime të Indeksonline pranë dyshes, kanë bërë të ditur se kënga tashmë është gati, madje, nuk është larg as klipi.

Dy këngëtarët që vijnë nga i njëjti qytet, janë përfolur edhe më herët për një duet të mundshëm, pas një fotografie që rrodhi në Internet.

Sidoqoftë, detaje të tjera të projtektit nuk janë zbuluar.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera