Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Geci: Nëse Thaçi, Veseli, Selimi e Krasniqi dënohen për vrasje të kundërshtarëve politik, do isha i lehtësuar

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci ka komentuar aktakuzat e ngritura nga Gjykata Speciale, ndaj akterëve politikë, ish-presidentit Hashim Thaçi, ish-kreut të PDK-së, Kadri Veselit, ish-kryeparlamentarit, Kadri Veselit e deputetit të Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, raporton Front Online.
  Ai ka thënë se nëse ata dënohen për vrasje të kundërshtarëve politik, ai do të ndjehej i lehtësuar.

  “Nëse ata dënohen për vrasje të kundërshtarëve politik do të njihesha i lehtësuar”, ka thënë ai në Prime Time./Front Online

  Shqipëria mbushet me turistë kosovarë falë Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Lajme24 Mars 2023
  Policia ka bërë të ditur se kanë arrestuar një burrë në Gjilan dhe i njëjti ishte në kërkim. Sipas njoftimit të policisë...
  Lajme24 Mars 2023
  Zëdhënësja e Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Prishtina”, Arjeta Mjeku, ka thënë se numri i personave që e keqpërdorin ujin e pijes është...
  Lajme24 Mars 2023
  Oda Ekonomike Amerikane ka mirëpritur marrëveshjen e arritur të shtunën ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për normalizimin e marrëdhënieve. Përmes deklaratës për media,...
  Të tjera
  Lajme24 Mars 2023
  Mjeku në Klinikën e Urologjisë, Liridon Selmani, ka reaguar pasi që ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, të enjten e vizitoi këtë Klinikë...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Një hotel shtatëkatësh në Stamboll është përfshirë nga flakët mëngjësin e sotëm, duke shkaktuar dy viktima dhe dy të lënduar. Zjarri në...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Një ngjarje e rëndë ka tronditur SHBA-në, ku një 30-vjeçar është goditur me thikë në një autobus në Las Vegas. Në video,...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Christopher Hill, ka folur rreth bombardimeve të NATO-s që u zhvilluan 24 vjet...
  Kronika24 Mars 2023
  Një person është arrestuar, i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar një person tjetër duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia bën të...
  Lajme24 Mars 2023
  Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, mori pjesë në Iftarin, darkën e Ramazanit, të organizuar nga stafi i Ambasadës Amerikane. Ai...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.