Sport

Gazetari i bën pyetje “shokuese” sulmuesit portugez në lidhje me Cristiano Ronaldon

Gazetari i bën pyetje “shokuese” sulmuesit portugez në lidhje me Cristiano Ronaldon
09:54 | 27 Korrik 2021

Paraqitjet e mira me Eintracht Frankfurtin iu shpaguan Andre Silvas, i cili u transferua në RB Leipzig në një kontratë pesëvjeçare.

25-vjeçari u paraqit në konferencën për shtyp pas zyrtarizimit te klubi elitar gjerman, raporton FrontOnline.

Por, papritmas, gazetarët i bën sulmuesit portugez edhe një pyetje interesante në lidhje me Cristiano Ronaldo.

“Ju e njihni Cristiano Ronaldon derisa keni ndarë edhe zhveshtoren me të. Ai është i pashëm. A do të donit të jeni një ditë aq të mirë dhe të keni muskuj të tillë?”, ishte pyetja e gazetarit.

Silva ishte i befasuar me pyetjen, por me buzëqeshje feshu hutimin e tij.

“Ndoshta unë do ta pyes atë se çfarë parfumi përdor dhe do t’ju njoftoj”, tha portugezi./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera