[wp-story]

Lajme

Gazetari Arben Ahmeti e blenë këtë televizion

Gazetari Arben Ahmeti e blenë këtë televizion
21:37 | 31 Maj 2020

Televizioni “Rrokum TV”, tashmë është bërë me pronar të ri.Kështu ka njoftuar drejtori i këtij mediumi, Migjen Kelmendi, i cili thotë se pronësinë i’a ka kaluar Arben Ahmetit.

Shkrimi i plotë:

Me kete foto te çastit, e permbylla me studentin dhe mikun tem Arben Ahmeti, marreveshjen per kalimin e pronesise dhe pergjegjesise te Televizonit Rrokum dhe portalit Rrokum.TV te ai.
Arbeni sot ka arrite me ndertue nji profil publik dhe ka deshmue se ka potencial me i pri nji mediumi, ashtu si arriti bashke me koleget e tij me pasunue spektrin medial me TV Dukagjini.
Pokeshtu jam i bindun se me projektin e tij te ri, ka me qene nji nga mediumet qe ka me i dhane tempo e profesionalizem hapsines mediale ne Kosove! I uroj sukses!

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera