[wp-story]

Lajme

Gazeta spanjolle “El País” publikon fotografi nga Prishtina

Gazeta spanjolle “El País” publikon fotografi nga Prishtina
16:47 | 31 Dhjetor 2020

Vende të ndryshme tashmë kanë filluar t’i thonë lamtumirë vitit 2020 dhe ta mirëpresin vitin 2021 që diku tashmë ka nisur.

Për mirëpritjen e vitit të ri ka shkruar gazeta prestigjioze spanjolle “El País“, duke përfshirë edhe një fotografi të shkrepur në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Në fotografi, vendet që e mirëpritën më herët vitin e ri:

Viti i ri në Sídney, Australi. Foto: Reuters

Festa në Sídney. Foto: Reuters

Viti 2021 në Tailandë.

Viti i Ri në Kosovë. Foto: AFP

Viti i Ri, Budapest. Foto: AFP

 

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera