[wp-story]

Kronika

Gardianët gjejnë drogë në një qeli në Burgun e Pejës

Gardianët gjejnë drogë në një qeli në Burgun e Pejës
10:49 | 13 Shkurt 2020

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se një të burgosuri dje i janë gjetur pako narkotike të llojit marihuanë.Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës në Qendrën e Paraburgimit në Pejë.

Gjatë kontrollit nga oficerët në dhomën e të burgosurit janë gjetur disa paketime me substancë të dyshuar narkotike e llojit maeihuanë, me peshë prej 13.2 gramë.

Ndryshe, sipas policisë, lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera