[wp-story]

Sport

Gabon Liverpooli, barazon me Leedsin

Gabon Liverpooli, barazon me Leedsin
23:14 | 19 Prill 2021

Liverpool nuk ka mundur të shkojë më shumë se në kuotën e një pike në ballafaqimin e fundit të javës së 32-të në Premierligë.

Skuadra e Jurgen Klopp ishte më afër fitore pasin udhëhiqte deri në minutën e 87-të më rezultat 1:0 me golin e shënuar nga Mane, mirëpo, kur mendohej se “The Reds” do të vazhdojnë me fitore, ata dështuan duke pranuar një gol nga Llorente i cili edhe vendosi gjithçka në këtë takim.

Pas këtij barazimi Liverpooli është në pozitën e gjashtë e 53 pikë dhe po e rrezikon pjesëmarrjen në Champions, derisa Leeds është i qetë në mesin e tabelës me e 46 pikë.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera