Sport

Futbollisti nga Kosova shënon eurogol në sekondën e parë nga gjysma e fushës

Futbollisti nga Kosova shënon eurogol në sekondën e parë nga gjysma e fushës
12:14 | 26 Shtator 2022

Larson Ferati ka arritur të tregojë menjëherë aftësitë e tij të jashtëzakonshme në Gjermani.

Futbollisti nga Kosova që aktivizohet te të rinjtë e Bayer Leverkusenit, e ka realizuar së fundmi një eurogol, shkruan FrontOnline.

Ish-ylli i Phoenix në Kosovë ka paraboluar portierin me një goditje nga gjysma e fushës.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme./FrontOnline/

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera