Kronika

Fushë Kosovë, sulmuan zyrtarin policor, arrestohen dy persona

Fushë Kosovë, sulmuan zyrtarin policor, arrestohen dy persona
11:05 | 14 Korrik 2020

Dy persona në Fushë Kosovë kanë përfunduar në pranga, pasi që të njëjti janë përfshirë në konflikt me zyrtar policor.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit janë përfshirë në konflikt me zyrtar policor. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera