[wp-story]

Lajme

Foto e rrallë e Ibrahim Rugovës me bashkëshorten në rini

Foto e rrallë e Ibrahim Rugovës me bashkëshorten në rini
13:00 | 21 Janar 2021

Sot është 15 vjetori i vdekjes së Presidentit Historik të Kosovës, Ibrahim Rugovës.

Në këtë përvjetor të vdekjes, shumë kosovarë kanë shkruar për të dhe kanë publikuar fotografi të tij.

Por, një që ka marrë më shumë vëmendje është ku shihet Rugova me bashkëshorten e tij, Fanën.

Fotoja është bardh e zi dhe shihet se është realizuar në rininë e tyre.

Rugova në këtë fotografi shfaqet me flokë më të gjata se që mbante, derisa Fana shihet e veshur me një fund me lule dhe një bluzë të bardhë.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera